לקוחות מספרים

חביבה אהרון, היא בעלת ניסיון רב תחומי, מה שיוצר אימון בעל רבדים מגוונים ומעמיקים הכולל את הפן האישי החברתי והמקצועי . יסודית ומזהה את הפרטים הקטנים והחשובים, מסייעת לך לעשות סדר בחיים, עד שמגיעים איתה לתמונה ברורה וחדה ומכאן לפתרונות ודרכי הפעולה המתבקשים. חוכמתה וניסיונה סייעו לי מאוד, ממליצה בחום.

מבולבלים לגבי עתידכם המקצועי?
אומנות האימון זוהי הכתובת! הגעתי לחביבה בעת משבר מקצועי (וגלובלי) שחוויתי. עברתי תהליך פעיל של מיקוד עצמי שכולל התאמה מקצועית לערכיי האישיים. באומנות האימון הנך פעיל החל מהמפגש הראשון . וראיתי תוצאות מעשיות תוך כדי התהליך .. אשר בסופו הגעתי למשרה המיוחלת.
אצל חביבה תמצאו אזן קשבת ורגישה.
ממליץ בחום לכל מי שמתלבט.

מתלבטים? לחביבה יש את היכולת לפשט דברים מורכבים, ולתת עצות מעשיות, ברורות וטובות. הניסיון הרב של חביבה בעבודה בארגונים גדולים, ועם עובדים רבים בא לידי ביטוי. העצות הטובות של חביבה ליוו אותי בצמתים בקריירה והוכיחו את עצמן. עד היום אני קוצר את הפירות של האתגרים שלקחתי על עצמי, הודות לעצותיה של חביבה, והצלחתי בהם. מומלץ בחום בהצלחה.

לפני מספר שנים פניתי לחביבה וזו היתה אחת ההחלטות הטובות שקיבלתי בדרכי האישית והמקצועית. היה לי חלום לקחת את היצירות שלי ולהציג אותן בחו"ל. חביבה פרטה את החלום לפרטים. התחלנו בהכנת תכנית פעולה. התחלנו בגיבוש נקודות חשובות למחשבה, המשכנו בהכנת רשימה של אנשים שכדאי לפגוש ושיוכלו לסייע. בהמשך חביבה סייעה לי לקבוע פגישות עם אנשים בעלי כח והשפעה בתחום הרלוונטי. חביבה לימדה אותי מהו "נאום מעלית" ואת הכח שטמון בו. חביבה היא מאמנת מסורה ואיכותית, בעלת ידע נרחב בתחומים רבים, בעזרתה הצלחתי ליצור פרויקט אמנות בינלאומי שהוצג ב-10 אתרי אמנות ברחבי העולם, מניו יורק ועד ניו דלהי!

מרצה ואומנית בינ"ל עטורת פרסים – שירלי סיגל

מתלבט ? תקוע ? מפחד משינוי ?
שמח לשתף אתכם שגם אני הרגשתי כך עד שהגעתי לתהליך אימון בהנחיה של חביבה אהרון.
חביבה שופעת כריזמה, קשובה, אכפתית, מקצועיות, יצירתית, חדשנית, בעלת חשיבה קולחת ושפע של ניסיון מהעולם העסקי והניהולי, עם המון מיומנויות וכלים מקצועיים. באמצעות האימון הצלחתי למצוא מחדש את כוכב הצפון שאפשר לי להתבונן פנימה, להאמין בעצמי, להבין את הסביבה, להעז, לחשב מסלול מחדש ולהמריא למשרה חדשה בה השתדרגתי בכל התחומים.
תוך שלשה חודשים בהם ציפיתי בכל פעם למפגש הבא, חישבתי מסלול מחדש ואף זכיתי להתחלה חדשה. מאחל לכם הצלחה והנאה במסע המשותף.

חביבה יקרה, מבקשת להודות לך על תהליך אימוני ייחודי. חשבתי שבגילי אני כבר מכירה את עצמי ואיתך גיליתי שיש לי עוד דרך לעבור. יש לך את היכולת לגעת בדברים בעדינות מבלי לוותר, יכולת להקשיב עם סבלנות אינסופית. את יודעת לפשט את הדברים המורכבים ביותר כך שמצאתי עצמי נפתחת עוד ועוד. הצלחת למקד אותי בנושאים החשובים, לכוון ולצייד אותי בכלים ותובנות ואין בי מספיק מילים בכדי להודות על מי שאת ועל הדרך שאני עוברת בזכותך.

אומנות האימון זוהי הכתובת!
הגעתי לחביבה בעת משבר מקצועי (וגלובלי) שחוויתי. עברתי תהליך פעיל של מיקוד עצמי שכולל התאמה מקצועית לערכיי האישיים. באומנות האימון הנך פעיל החל מהמפגש הראשון . וראיתי תוצאות מעשיות תוך כדי התהליך אשר בסופו הגעתי למשרה המיוחלת. אצל חביבה תמצאו אזן קשבת ורגישה.
ממליץ בחום לכל מי שמתלבט.

אני יכולה לשתף מהיכרותי וניסיוני עם חביבה כי מדובר באשת מקצוע איכותית ומובילה , מה שמייחד אותה הוא האופן בו היא מתאימה את סט הכלים שעומד לרשותה ומדויקת את האופן המתאים ביותר לצרכי האדם / הארגון . היא קשובה, מסורה, ופועלת מתוך ייעוד אמיתי לסייע לאנשים להיטיב את איכות חייהם ורווחתם האישית . אני זכיתי ❤️

את חביבה פגשתי בשלב של מבוי סתום בחיי האישיים, הרגשתי שאני חוזרת על אותם דפוסים ולא מצליחה לייצר את השינויים הדרושים בחיי. לאן זה יכול ללכת? שאלתי והיא ענתה ׳לכל מקום. לאן שתרצי׳. מהנקודה הזו התחלנו לעבוד על חלקי הפאזל שמרכיבים את חיי, ניתחנו כל סוגיה ודילמה בזוגיות ובקריירה ובנינו את המצפן שמוביל אותי בחיי. אם היו חששות, הם נעלמו במעמקים של הצטלבות המבטים בפעם הראשונה שנפגשנו. מאז, לא מעט בתקופות בחיי אני חוזרת למצפן שבנינו לשאוב הכוונה ולהיטען מחדש.
אם הייתי יודעת אז את מה שאני יודעת עכשיו, לא הייתי מתלבטת כל כך הרבה לפני שפתחתי את ליבי בפניה. זכיתי באוצר!

הגב' חביבה אהרון ליוותה והכווינה אותי באופן מוצלח פעמיים בעשור האחרון. בפעם הראשונה לפני כ - 8 שנים עת הייתי בצמת דרכים והתמודדת לתפקיד בכיר מאוד בעולם ההיטק והטכנולוגיה , ובשנה האחרונה בתהליך שינוי מסלול בקרירה וכניסה למשרה בכירה בעולמות הדטאה והטכנולוגיה. בשני תהליכי הליווי והייעוץ, התרשמתי מאוד מהניסיון והמקצועיות של חביבה, וכן מעושר הכלים והידע שלה , בעולמות הטכנולוגיה והניהול הבכיר בעולם האזרחי ובצה״ל, אשר בשילוב עם כלים מחקריים , התאפשר לי לבנות תמונת מצב ברורה של צמת הדרכים בה הייתי, ולאפשר לי את הבחירה הנכונה עבורי לאור המצפן האישי שלי. זאת בנוסף לסיוע והכוונה שקבלתי מחביבה בהכנה לסדרת ראיונות בהתמודדות למספר תפקידים בכירים בעולם הביטחוני והאזרחי.